Producenci
CASIO KALKULATOR NAUKOWY FX-570ESPLUS-2-B, 417 FUNKCJI, 77X162MM, CZARNY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Osłona | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Model | Kalkulator naukowy |
| Ilość klawiszy | 42 klaw. |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Układ | Komputer stacjonarny |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Czas eksploatacji baterii | 2 lat(a) |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 161,5 mm |
| Wysokość produktu | 13,8 mm |
| Waga produktu | 105 g |
| Szerokość produktu | 77 mm |
| Wydajność | |
| Zapis symboliczny | Ułamek Pi Pierwiastek |
| Konwersja pomiędzy | Dziesiętny Ułamek Procent |
| Klucz x10n | Tak |
| Konwersja kątów ze stopni | Gradian Radian |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | Igłowy |
| Ilość cyfr na wyświetlaczu | 12 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia samodzielnie. Trzymać z dala od dzieci. Nie dopuszczać do kontaktu urządzenia z wodą. |
Gwarancja 24 miesiące