Producenci
CASIO KALKULATOR NAUKOWY FX 82CEX CZARNY, 12 CYFROWY WYŚWIETLACZ
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | Kalkulator naukowy |
| Układ | Kieszonkowy |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wbudowana wydajność | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria/Energia słoneczna |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 77 mm |
| Wysokość produktu | 165 mm |
| Głębokość produktu | 13,8 mm |
| Wydajność | |
| Port USB | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Ilość wyświetlanych linii | 2 |
| Ilość cyfr na wyświetlaczu | 12 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie dopuszczać do kontaktu urządzenia z wodą. Trzymać z dala od dzieci. Nie demontować urządzenia samodzielnie. |
Gwarancja 24 miesiące