Producenci
CASIO KALKULATOR NAUKOWY FX-82CW BOX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ kontroli | Przyciski |
| Model | Kalkulator naukowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Kieszonkowy |
| Ilość klawiszy | 48 |
| Osłona | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Moc | |
| Czas eksploatacji baterii | 2 lat(a) |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 100 g |
| Wysokość produktu | 13,8 mm |
| Szerokość produktu | 77 mm |
| Głębokość produktu | 162 mm |
| Wydajność | |
| Kod QR | Tak |
| Zapis symboliczny | Pierwiastek Ułamek Pi |
| Kalkulacja podatku | Tak |
| Kalkulacja zysku | Tak |
| Klucz x10n | Tak |
| Konwersja kątów ze stopni | Gradian Radian |
| Konwersja pomiędzy | Procent Ułamek Dziesiętny |
| Losowy numer / generator liczb całkowitych | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Cyfrowy separator przecinek | Tak |
| Ilość cyfr na wyświetlaczu | 12 |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Ilość wyświetlanych linii | 1 |
| Łatwy do odczytu wyświetlacz | Tak |
| Wychylny ekran | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. Nie demontować urządzenia samodzielnie. Nie dopuszczać do kontaktu urządzenia z wodą. |
Gwarancja 24 miesiące