Producenci
CASIO Kalkulator kieszonkowy HL-4A-B 8-cyfrowy 56x87mm czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Ilość klawiszy | 25 klaw. |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Osłona | Nie |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Model | Podstawowy kalkulator |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Układ | Kieszonkowy |
| Moc | |
| Ilość baterii | 1 |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | LR54 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 27 g |
| Wysokość produktu | 8,8 mm |
| Głębokość produktu | 87 mm |
| Szerokość produktu | 56 mm |
| Wydajność | |
| Zapis symboliczny | Pierwiastek |
| Konwersja pomiędzy | Procent |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wyświetlacz | |
| Cyfrowy separator przecinek | Tak |
| Podświetlany ekran | Nie |
| Ilość cyfr na wyświetlaczu | 8 |
| Wychylny ekran | Nie |
| Łatwy do odczytu wyświetlacz | Tak |
| Ilość wyświetlanych linii | 1 |
| Drugi ekran | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia samodzielnie. Trzymać z dala od dzieci. Nie dopuszczać do kontaktu urządzenia z wodą. |
Gwarancja 24 miesiące