Producenci
CASO ELEKTRYCZNA SZATKOWNICA CR4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba rolek | 4 |
| Konstrukcja | |
| Usuwalny pojemnik | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Tworzywo rollera | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Moc | 200 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 195 mm |
| Wysokość produktu | 305 mm |
| Szerokość produktu | 115 mm |
| Waga produktu | 1,6 kg |
Gwarancja 24 miesiące