Producenci
CASO MŁYNEK DO KAWY I PRZYPRAW COFFEE & KITCHEN FL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Czarny |
| Ostrza ze stali nierdzewnej | Tak |
| Liczba ustawień maszynki do mielenia | 2 |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Nasadki do przycinania | 8 szt. |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Szybkość obrotowa | 24000 RPM |
| Wbudowany dozownik | Nie |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| System bezpieczeństwa | Tak |
| Delikatne szlifowanie | Tak |
| Funkcja pulse | Tak |
| Typ produktu | Młynek z ostrzami |
| Twarde szlifowanie | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Moc | 200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 205 mm |
| Głębokość produktu | 107 mm |
| Szerokość produktu | 107 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z częściami wirującymi podczas pracy urządzenia. Przechowuj urządzenie z dala od dzieci. Nie pozostawiaj urządzenia podłączonego do prądu bez nadzoru. |
Gwarancja 24 miesiące