Producenci
CASO TOSTER NOVEA T4 2777
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Minutnik | Tak |
| Typ ekranu | LCD |
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy | Tak |
| Poziomy opiekania | 4 |
| Automatyczny mechanizm pop-up | Tak |
| Przycisk Stop/Anuluj | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Liczba kromek | 4 kaw. |
| Ilość gniazd | 2 |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Moc | |
| Moc | 1600 W |
| Maksymalna moc wejściowa | 1600 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 225 mm |
| Szerokość produktu | 395 mm |
| Waga produktu | 3 kg |
Gwarancja 3 miesiące