Producenci
Centrala PLANET IPX-2200
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | System IP PBX (prywatny i komutowany pakiet) |
| Liczba użytkowników | 200 użyt. |
| Kodeki dźwiękowe | G.722 G.729 G.711ulaw OPUS G.726 G.711alaw |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Głębokość produktu | 154 mm |
| Szerokość produktu | 343 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Obsługa połączeń | |
| Połączenie oczekujące | Tak |
| Połączenia oczekujące | Tak Tak |
| Możłiwość przekazywania połączenia | Tak |
| Możliwośc rozmowy konferencyjnej | Tak |
| Nazwa i identyfikacja dzwoniącego | Tak |
| Przekazywanie połączeń | Tak |