Producenci
Centrala PLANET IPX-2500
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Tranking SIP | Tak |
| Liczba użytkowników | 100 użyt. |
| Typ produktu | System IP PBX (prywatny i komutowany pakiet) |
| Kodeki dźwiękowe | G.711 G.726 G.729 G.722 |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 343 x 154 x 35 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SIPS SRTP SSH |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Faks | |
| Zintegrowany serwer faksu | Tak |
| Obsługa połączeń | |
| Połączenia przez Internet (ISP) | Tak |
| Połączenie oczekujące | Tak |
| Możliwośc rozmowy konferencyjnej | Tak |
| Przekazywanie połączeń | Tak |
| Połączenia oczekujące | Tak Tak |
| Nazwa i identyfikacja dzwoniącego | Tak |
| Możłiwość przekazywania połączenia | Tak |
| Odbieranie połączeń | Tak |