Producenci
Chłodzenie DeepCool AK400 Digital
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Ilość ciepłowodów | 4 |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Liczba łopatek wentylatora | 9 |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Typ złącza LED | 3-pin |
| Moc | |
| Natężenie wentylatora | 12 V |
| Prąd wentylatora | 0,12 A |
| Napięcie LED | 5 V |
| Pobór mocy wentylatora | 1,44 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Waga produktu | 695 g |
| Średnica ciepłowodów | 4 mm |
| Głębokość produktu | 97 mm |
| Szerokość produktu | 126 mm |
| Wysokość produktu | 156 mm |
| Szerokość chłodnicy | 12 cm |
| Wysokość chłodnicy | 15,2 cm |
| Głębokość chłodnicy | 6 cm |
| Wydajność | |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1200 (Socket H5) LGA 1151 (Socket H4) LGA 1150 (Socket H3) LGA 1155 (Socket H2) LGA 1700 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Minimalna prędkość wentylatora | 500 RPM |
| Model | Chłodnica powietrza |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 28 dB |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,19 mmH2O |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 1850 RPM |
| Maksymalny przepływ powietrza | 68,99 ft³/min |
| Technologia łożyskowania wentylatora | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wspornik(i) CPU | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie dotykaj wentylatora podczas pracy urządzenia. Zastosuj odpowiednie środki ostrożności podczas instalacji, aby uniknąć uszkodzenia komponentów komputera. Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone przed rozpoczęciem montażu lub demontażu chłodzenia. |
Gwarancja 36 miesięcy