Producenci
Chłodziarko-zamrażarka Beko B1854N wbudowana 110 l klasa E biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Regulowane półki | Tak |
| Urządzenie rozmrażające | R600a |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał półek | Szkło |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Moc | |
| Roczne zużycie energii | 141 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Szerokość produktu | 545 mm |
| Wysokość produktu | 866 mm |
| Głębokość produktu | 545 mm |
| Wysokość przedziału instalacji | 87 cm |
| Waga produktu | 26 kg |
| Wydajność | |
| Pojemność netto | 110 l |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 43 °C |
| Minimalna temperatura pracy | 16 °C |
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Tryb klimatu | N-T |
| Klasa emisji hałasu | B |
| System chłodzenia | Statyczne |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 921 mm |
| Szerokość opakowania | 576 mm |
| Głębokość opakowania | 601 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 28 kg |
| Zamrażarka | |
| Palety na kostki lodu | Tak |
| No Frost (zamrażarka) | Nie |
| Pojemność zamrażarki brutto | 2,6 kg/24h |
| Pojemność zamrażarki netto | 13 l |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Nie |
| Pozycja zamrażarki | W części górnej |
| Ocena w gwiazdkach | 4* |
| Funcja szybkiego zamrażania | Nie |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 9 h |
| Ergonomia | |
| Długość przewodu | 2,1 m |
| Lodówka | |
| No Frost (lodówka) | Nie |
| System Multi-Airflow (lodówka) | Nie |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 3 |
| Typ lamp | LED |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Pojemność lodówki netto | 97 l |
| Liczba półek w lodówce | 2 |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Nie |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Liczba półek na jajka | 1 |
Gwarancja 24 miesiące