Producenci
Chłodziarko-zamrażarka ELECTROLUX LNT7ME36X3
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Typ kontroli | Dotyk Przyciski |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Kąt otwierania drzwi | 120° |
| Materiał półek | Szkło |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Urządzenie rozmrażające | R600a |
| Liczba kompresorów | 1 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Umiejscowienie wyświetlacza | Na drzwiach |
| Moc | |
| Roczne zużycie energii | 250 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Obciążenie | 162 W |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Waga produktu | 73 kg |
| Wysokość produktu | 2010 mm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115,8 cm |
| Głębokość produktu | 650 mm |
| Szerokość przy otwartych drzwiach | 91,1 cm |
| Wydajność | |
| Maszyna do lodu | Nie |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Tryb ECO | Tak |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 43 °C |
| Poziom hałasu | 38 dB |
| Tryb klimatu | SN-T |
| Pojemność netto | 366 l |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Funkcja urlopu | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 664 mm |
| Głębokość opakowania | 728 mm |
| Wysokość opakowania | 2066 mm |
| Zamrażarka | |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Funkcja super zamrażania | Tak |
| Palety na kostki lodu | Tak |
| Pojemność zamrażarki netto | 101 l |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 10 h |
| Pojemność zamrażarki brutto | 8 kg/24h |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Tak |
| Liczba półek w zamrażarce | 3 |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Ergonomia | |
| Długość przewodu | 2,5 m |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Lodówka | |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 6 |
| Funkcja Super Cool | Tak |
| Typ lamp | LED |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Liczba pojemników na warzywa | 2 |
| Pojemność lodówki netto | 266 l |
| Półka na puszki | Tak |
| Liczba półek w lodówce | 3 |
| System chłodzenia | Wentylowane |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
| Fresh zone | |
| Komora Fresh zone | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1431971 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące