Producenci
Chłodziarko-zamrażarka GORENJE NRK6192ABK4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Dostosowany do paneli | Nie |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Ilość szuflad zamrażarki | 3 |
| Ilość drzwi | 2 |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Liczba kompresorów | 1 |
| Materiał półek | Szkło |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Roczne zużycie energii | 242 kWh |
| Obciążenie | 70 W |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość opakowania | 640 mm |
| Waga produktu | 57 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 59 kg |
| Głębokość produktu | 592 mm |
| Wysokość opakowania | 1910 mm |
| Głębokość opakowania | 700 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 1850 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 43 °C |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Poziom hałasu | 38 dB |
| Czynnik chłodzący | R600a |
| Tryb klimatu | SN-N |
| Funkcja urlopu | Tak |
| Pojemność brutto | 300 l |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Maszyna do lodu | Nie |
| Pojemność netto | 204 l |
| Zamrażarka | |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Pojemność zamrażarki brutto | 12 kg/24h 110 l |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 10 h |
| Palety na kostki lodu | Nie |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Liczba półek w zamrażarce | 3 |
| Pojemność zamrażarki netto | 96 l |
| Ergonomia | |
| Alarm temperatury | Tak |
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
| Lodówka | |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Liczba półek w lodówce | 4 |
| Pojemność lodówki netto | 203 l |
| Liczba pojemników na warzywa | 2 |
| Pojemność lodówki brutto | 210 l |
| System Multi-Airflow (lodówka) | Tak |
| Funkcja Super Cool | Tak |
| Typ lamp | LED |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Stojak na butelki | Tak |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Fresh zone | |
| Komora Fresh zone | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące