Producenci
Chłodziarko-zamrażarka GORENJE NRK6192AXL4 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Materiał półek | Szkło |
| Kolor produktu | Szary |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Materiał obudowy | Stal |
| Liczba kompresorów | 1 |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Moc | |
| Roczne zużycie energii | 242 kWh |
| Zużycie energii | 0,66 kWh/24h |
| Prąd | 10 A |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Obciążenie | 70 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 1850 mm |
| Waga produktu | 59 kg |
| Głębokość produktu | 592 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wydajność | |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Poziom hałasu | 38 dB |
| Tryb klimatu | SN-T |
| Pojemność brutto | 320 l |
| Pojemność netto | 300 l |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 61 kg |
| Szerokość opakowania | 640 mm |
| Wysokość opakowania | 1910 mm |
| Głębokość opakowania | 700 mm |
| Zamrażarka | |
| Pojemność zamrażarki netto | 96 l |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Liczba półek w zamrażarce | 3 |
| Pojemność zamrażarki brutto | 12 kg/24h 110 l |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 10 h |
| Ergonomia | |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Alarm temperatury | Tak |
| Lodówka | |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Typ lamp | LED |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Pojemność lodówki netto | 204 l |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 2 |
| Pojemność lodówki brutto | 210 l |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Stojak na butelki | Tak |
| Liczba półek w lodówce | 4 |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| System Multi-Airflow (lodówka) | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Fresh zone | |
| Komora Fresh zone | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 314499 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące