Producenci
Chłodziarko-zamrażarka GORENJE NRK6202EBXL4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał półek | Szkło |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Regulowane półki | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 400 V |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Roczne zużycie energii | 245,83 kWh |
| Obciążenie | 70 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 592 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Waga produktu | 61,5 kg |
| Wysokość produktu | 2000 mm |
| Wydajność | |
| Tryb klimatu | SN-ST |
| Poziom hałasu | 38 dB |
| Maszyna do lodu | Nie |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Pojemność netto | 331 l |
| Rozgniatacz do lodu | Nie |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 2060 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 63,5 kg |
| Szerokość opakowania | 640 mm |
| Głębokość opakowania | 700 mm |
| Zamrażarka | |
| Pojemność zamrażarki netto | 96 l |
| Liczba półek w zamrażarce | 3 |
| Pojemność zamrażarki brutto | 9 kg/24h |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 10 h |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Tak |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Światło wewnątrz zamrażarki | Nie |
| Ergonomia | |
| Alarm temperatury | Tak |
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
| Lodówka | |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Pojemność lodówki netto | 235 l |
| Stojak na butelki | Tak |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| System Multi-Airflow (lodówka) | Tak |
| Liczba wyjmowalnych półek | 4 |
| Typ lamp | LED |
| Liczba półek w lodówce | 5 |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Liczba półek na jajka | 1 |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 3 |
Gwarancja 24 miesiące