Producenci
Chłodziarko-zamrażarka HISENSE RQ760N4IFE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Umiejscowienie wyświetlacza | Na drzwiach |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Rodzaj produktu | Drzwi wielofunkcyjne |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Roczne zużycie energii | 351 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 131 kg |
| Głębokość produktu | 725 mm |
| Wysokość produktu | 1785 mm |
| Szerokość produktu | 914 mm |
| Wydajność | |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Poziom hałasu | 39 dB |
| Technologia przetworników | Tak |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Tryb klimatu | SN-T |
| Dozownik wody | Tak |
| Maszyna do lodu | Tak |
| Funkcja urlopu | Tak |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 43 °C |
| Pojemność netto | 577 l |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 1901 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 140 kg |
| Szerokość opakowania | 968 mm |
| Głębokość opakowania | 778 mm |
| Zamrażarka | |
| Funkcja SuperFrost (Szybkiego zamrażania) | Tak |
| Liczba półek w zamrażarce | 3 |
| Światło wewnątrz zamrażarki | Tak |
| Pojemność zamrażarki brutto | 9 kg/24h |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 10 h |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Pojemność zamrażarki netto | 232 l |
| Palety na kostki lodu | Tak |
| Ergonomia | |
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Lodówka | |
| No frost+ (lodówka) | Tak |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 6 |
| Funkcja Super Cool | Tak |
| Liczba półek w lodówce | 2 |
| Pojemność lodówki netto | 345 l |
| Liczba pojemników na warzywa | 2 |
| System Multi-Airflow (lodówka) | Tak |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Dwustronne drzwi | Nie |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Hisense (przechowywanie żywności) | Smart Screen Metal-Tech Cooling Touch electronic control Cantilever Shelf Super Freeze ConnectLife app Easy-Glide Drawer Recessed Handle My Fresh Choice (5°c) PureFlat Design Super fast freeze ConnectLife Holiday Mode Plumbed Ice&Water Dispenser Metal Glide Drawers Eclipse Dark Interior Moisture Fresh Crisper Premium Flat Door Design Large Fruit & Vegetables Crisper Triple Zone Cooling Inverter Compressor Ice Maker Total No Frost XXL Door Balcony |
| Fresh zone | |
| Komora Fresh zone | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące