Producenci
Chłodziarko-zamrażarka HISENSE RS694N4GBE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Materiał półek | Szkło hartowane |
| Umiejscowienie wyświetlacza | Na drzwiach |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Rodzaj produktu | Typ amerykański |
| Materiał półek drzwiowych | Plastik |
| Wpuszczany uchwyt(y) | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Roczne zużycie energii | 323 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 1786 mm |
| Waga produktu | 110 kg |
| Głębokość produktu | 689 mm |
| Szerokość produktu | 910 mm |
| Wydajność | |
| Dozownik wody | Tak |
| Rodzaj dopływu wody | Zbiornik wodny |
| Tryb klimatu | SN-T |
| Rozgniatacz do lodu | Tak |
| Maszyna do lodu | Tak |
| Pojemność netto | 562 l |
| Dozownik lodu | Tak |
| Poziom hałasu | 42 dB |
| Klasa emisji hałasu | D |
| Rozmieszczenie dozowników | Przez drzwi |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 1877 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 121 kg |
| Szerokość opakowania | 979 mm |
| Głębokość opakowania | 777 mm |
| Zamrażarka | |
| System Multi-Airflow (zamrażarka) | Tak |
| Pozycja zamrażarki | Umieszczona z boku |
| Pojemność zamrażarki netto | 185 l |
| Pojemność zamrażarki brutto | 12 kg/24h |
| Przegródki na drzwiach zamrażarki | 3 |
| Światło wewnątrz zamrażarki | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Tak |
| Liczba półek w zamrażarce | 4 |
| Liczba drzwi w zamrażarce | 1 |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 6 h |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Zamrażarka liczba szuflad na warzywa | 2 |
| Ergonomia | |
| Długość przewodu | 2 m |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
| Lodówka | |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Typ lamp | LED |
| Pojemność lodówki netto | 371 l |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Stojak na butelki | Tak |
| Funkcja Super Cool | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
| Liczba półek w lodówce | 5 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 5 |
| System Multi-Airflow (lodówka) | Tak |
| Liczba pojemników na warzywa | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Regulowany termostat | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Fresh zone | |
| Komora Fresh zone | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 344295 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące