Producenci
Chłodziarko-zamrażarka HOTPOINT HAC20 T323
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał półek | Szkło |
| Kolor produktu | Biały |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Montaż drzwi | Drzwi na drzwiach |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Natężenie prądu | 16 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 68 kg |
| Głębokość produktu | 545 mm |
| Szerokość produktu | 540 mm |
| Wysokość produktu | 1935 mm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu | 34 dB |
| Tryb klimatu | SN-ST |
| Roczne zużycie energii | 177 kWh |
| Regulowany termostat | Tak |
| Pojemność netto | 280 l |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Temperatura otoczenia | 10 - 43 °C |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zamrażarka | |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Tak |
| Pojemność zamrażarki brutto | 7 kg/24h |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Ilość szuflad zamrażarki | 3 |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Pojemność zamrażarki netto | 68 l |
| Lodówka | |
| Pojemność lodówki netto | 212 l |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Typ lamp | LED |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 6 |
| Wbudowany wentylator | Tak |
| Liczba szuflad | 2 |
| Półka drzwiowa na butelki | Tak |
| Liczba półek w lodówce | 4 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Instalacja urządzenia powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę. Nie demontuj urządzenia samodzielnie. Urządzenie zawiera substancje niebezpieczne dla środowiska; nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące