Producenci
Chłodziarko-zamrażarka INDESIT INC18 T112
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba kompresorów | 1 |
| Ilość drzwi | 2 |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Regulowane półki | Tak |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Materiał półek | Szkło |
| Wpuszczany uchwyt(y) | Tak |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Obciążenie | 180 W |
| Roczne zużycie energii | 224 kWh |
| Prąd | 16 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość przedziału instalacji | 177,6 cm |
| Głębokość produktu | 545 mm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 177,6 cm |
| Wysokość produktu | 1770 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 178,6 cm |
| Szerokość produktu | 540 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Waga produktu | 55 kg |
| Wydajność | |
| Funkcja urlopu | Nie |
| Pojemność netto | 250 l |
| Rodzaj dopływu wody | Nieobsługiwany |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Maszyna do lodu | Nie |
| Dozownik wody | Nie |
| Tryb klimatu | SN-ST |
| Poziom hałasu | 34 dB |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 608 mm |
| Wysokość opakowania | 1840 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 57 kg |
| Szerokość opakowania | 1 mm |
| Zamrażarka | |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Liczba półek w zamrażarce | 3 |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Tak |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 7 h |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Pojemność zamrażarki brutto | 7 kg/24h |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Pojemność zamrażarki netto | 68 l |
| Ergonomia | |
| Alarm otwartych drzwi | Nie |
| Długość przewodu | 2,45 m |
| Lodówka | |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Komora antybakteryjna | Nie |
| Liczba półek w lodówce | 4 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 4 |
| Typ lamp | LED |
| System Multi-Airflow (lodówka) | Tak |
| Wentylacja | Tak |
| Funkcja Super Cool | Nie |
| System chłodzenia | Dynamiczne (wspomagane wentylatorem) |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Pojemność lodówki netto | 182 l |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Sterowanie elektroniczne | Tak |
| Fresh zone | |
| Komora Fresh zone | Tak |
| Komora środkowa | |
| Komora środkowa | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące