Producenci
Chłodziarko-zamrażarka INDESIT LI8 S2E X
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał półek | Szkło |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Dostosowany do paneli | Nie |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Moc | |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Obciążenie | 150 W |
| Roczne zużycie energii | 241 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Waga produktu | 62 kg |
| Głębokość produktu | 655 mm |
| Wysokość produktu | 1889 mm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu | 39 dB |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Maszyna do lodu | Nie |
| Tryb klimatu | N-T |
| Funkcja urlopu | Nie |
| Pojemność netto | 339 l |
| Zamrażarka | |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Liczba półek w zamrażarce | 3 |
| No Frost (zamrażarka) | Nie |
| Ergonomia | |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Długość przewodu | 1,6 m |
| Alarm otwartych drzwi | Nie |
| Alarm temperatury | Nie |
| Lodówka | |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 3 |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
| Liczba półek w lodówce | 5 |
| Typ lamp | LED |
| No Frost (lodówka) | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 397804 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące