Producenci
Chłodziarko-zamrażarka POLAR POB 802E W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Długość kabla zasilającego | 1,6 m |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Roczne zużycie energii | 241 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Natężenie | 1,2 A |
| Moc przyłączeniowa (prąd) | 150 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 62 kg |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Wysokość produktu | 1889 mm |
| Głębokość produktu | 655 mm |
| Wydajność | |
| Pojemność netto | 339 l |
| Poziom hałasu | 39 dB |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Zamrażarka | |
| Pojemność zamrażarki brutto | 6 kg/24h |
| Liczba szuflad | 3 |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Nie |
| Pojemność zamrażarki netto | 111 l |
| No Frost (zamrażarka) | Nie |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Lodówka | |
| Pojemność lodówki netto | 228 l |
| Liczba półek w lodówce | 4 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 3 |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
| No Frost (lodówka) | Nie |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące