Producenci
Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RB36R8837S9/EF (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Urządzenie rozmrażające | R600a |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał półek | Szkło hartowane |
| Technologia przetworników | Tak |
| Liczba kompresorów | 1 |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Moc | |
| Roczne zużycie energii | 263 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 590 mm |
| Waga produktu | 71 kg |
| Wysokość produktu | 2017 mm |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 43 °C |
| Tryb klimatu | SN-T |
| Dozownik wody | Nie |
| Pojemność brutto | 380 l |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Poziom hałasu | 38 dB |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Funkcja urlopu | Tak |
| Pojemność netto | 368 l |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 74 kg |
| Głębokość opakowania | 686 mm |
| Wysokość opakowania | 2090 mm |
| Szerokość opakowania | 637 mm |
| Zamrażarka | |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 18 h |
| Liczba półek w zamrażarce | 3 |
| Pojemność zamrażarki netto | 122 l |
| Pojemność zamrażarki brutto | 15 kg/24h 130 l |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Ergonomia | |
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
| Lodówka | |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Typ lamp | LED |
| Pojemność lodówki brutto | 250 l |
| Pojemność lodówki netto | 246 l |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Liczba półek w lodówce | 3 |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 6 |
| Funkcja Super Cool | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Fresh zone | |
| Komora Fresh zone | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 369490 |
Brak gwarancji