Producenci
Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RF48A400EB4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Materiał półek | Szkło hartowane |
| Kolor produktu | Grafitowa stal |
| Rodzaj chłodzenia | Twin Cooling Plus™ |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rodzaj produktu | Multidoor |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Umiejscowienie wyświetlacza | Na drzwiach |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Roczne zużycie energii | 298 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 99 kg |
| Szerokość produktu | 833 mm |
| Wysokość produktu | 1793 mm |
| Głębokość produktu | 740 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 43 °C |
| Dozownik wody | Tak |
| Technologia przetworników | Tak |
| Tryb klimatu | SN-N-ST-T |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Poziom hałasu | 41 dB |
| Pojemność netto | 488 l |
| Funkcja urlopu | Tak |
| Rodzaj kompresora | Digital Inverter |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 1875 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 109 kg |
| Głębokość opakowania | 775 mm |
| Szerokość opakowania | 890 mm |
| Zamrażarka | |
| Pojemność zamrażarki brutto | 12 kg/24h |
| Pojemność zamrażarki netto | 159 l |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Liczba półek w zamrażarce | 4 |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Zamrażarka liczba szuflad na warzywa | 2 |
| Kostkarka do lodu | Ruchoma (twistowa) |
| Funkcja Power Freeze | Tak |
| Ergonomia | |
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
| Lodówka | |
| Liczba pojemników na warzywa | 2 |
| Liczba półek w lodówce | 3 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 6 |
| Pojemnik na jajka | Tak |
| Pojemność lodówki netto | 329 l |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Typ lamp | LED |
| Komora Fresh zone | Tak |
| Funkcja Power Cool | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Dwustronne drzwi | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące