Producenci
Chłodziarko-zamrażarka TEKA NFL 355 SS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Umiejscowienie wyświetlacza | Na drzwiach |
| Wpuszczany uchwyt(y) | Tak |
| Materiał półek | Szkło |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Roczne zużycie energii | 235 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 100 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 630 mm |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Waga produktu | 60 kg |
| Wysokość produktu | 1880 mm |
| Wydajność | |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Minimalna temperatura pracy | 16 °C |
| Pojemność netto | 310 l |
| Tryb klimatu | N-ST |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 38 °C |
| Regulowany termostat | Tak |
| Poziom hałasu | 41 dB |
| Zamrażarka | |
| Ilość szuflad zamrażarki | 3 |
| Pojemność zamrażarki brutto | 3,9 kg/24h |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Tak |
| Pojemność zamrażarki netto | 86 l |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Palety na kostki lodu | Nie |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Ergonomia | |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Lodówka | |
| Liczba pojemników na warzywa | 2 |
| Typ lamp | LED |
| Powłoka antybakteryjna | Nie |
| Stojak na butelki | Nie |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Liczba półek w lodówce | 3 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 5 |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Pojemność lodówki netto | 224 l |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące