Producenci
Chłodziarko-zamrażarka TEKA RBF 54650 SS XL (OUTLET)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ kontroli | Dotyk |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Wpuszczany uchwyt(y) | Tak |
| Zawias drzwiczek | Prawostronne, odwracalne |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Roczne zużycie energii | 273 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Szerokość produktu | 596 mm |
| Waga produktu | 42,1 kg |
| Głębokość produktu | 460 mm |
| Wydajność | |
| Pojemność netto | 401 l |
| Regulowany termostat | Tak |
| Tryb klimatu | SN-N-ST |
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Zamrażarka | |
| Palety na kostki lodu | Tak |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Tak |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Ilość szuflad zamrażarki | 3 |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Pojemność zamrażarki netto | 130 l |
| Pojemność zamrażarki brutto | 8 kg/24h |
| Ergonomia | |
| Długość przewodu | 1,6 m |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Lodówka | |
| Typ lamp | LED |
| Liczba półek w lodówce | 4 |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Pojemność lodówki netto | 271 l |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Liczba pojemników na warzywa | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne. Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące. Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące