Producenci
Chłodziarko-zamrażarka WHIRLPOOL WHC20 T352
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Liczba kompresorów | 1 |
| Wpuszczany uchwyt(y) | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał półek | Szkło |
| Ilość drzwi | 2 |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Obciążenie | 180 W |
| Roczne zużycie energii | 222 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Prąd | 16 A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość przedziału instalacyjnego (min) | 56 cm |
| Głębokość produktu | 545 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 194 cm |
| Waga produktu | 68 kg |
| Wysokość przedziału instalacji | 194 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Wysokość produktu | 1935 mm |
| Szerokość produktu | 540 mm |
| Wydajność | |
| Funkcja urlopu | Nie |
| Pojemność netto | 280 l |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Tryb klimatu | SN-T |
| Maszyna do lodu | Nie |
| Dozownik wody | Nie |
| Poziom hałasu | 32 dB |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 2000 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 70 kg |
| Głębokość opakowania | 608 mm |
| Szerokość opakowania | 580 mm |
| Zamrażarka | |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Tak |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Pojemność zamrażarki brutto | 68 l 7 kg/24h |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 7 h |
| Liczba półek w zamrażarce | 3 |
| Pojemność zamrażarki netto | 68 l |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Ergonomia | |
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
| Alarm awarii | Tak |
| Alarm temperatury | Tak |
| Długość przewodu | 2,45 m |
| Wskazanie błędu | Nie |
| Lodówka | |
| Wentylacja | Tak |
| Funkcja Super Cool | Nie |
| Komora antybakteryjna | Nie |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
| System chłodzenia | Wentylowane |
| Pojemność lodówki netto | 212 l |
| Pojemność lodówki brutto | 212 l |
| System Multi-Airflow (lodówka) | Nie |
| Stojak na butelki | Tak |
| Liczba półek w lodówce | 6 |
| Liczba pojemników na warzywa | 2 |
| Liczba wyjmowalnych półek | 4 |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Typ lamp | LED |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 6 |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Sterowanie elektroniczne | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Instalacja urządzenia powinna być przeprowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę. Nie demontuj urządzenia samodzielnie. Urządzenie zawiera substancje niebezpieczne dla środowiska; nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika. |
| Fresh zone | |
| Komora Fresh zone | Tak |
| Komora środkowa | |
| Komora środkowa | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące