Producenci
Ciche chłodzenie procesora Noctua Dual Radiator
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Ilość ciepłowodów | 6 |
| Materiały | Miedź Nikiel Aluminium |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Kolor produktu | Brązowy Stalowy Beżowy |
| Moc | |
| Napięcie | 12 V |
| Pobór mocy | 1,56 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,32 kg |
| Wysokość produktu | 165 mm |
| Głębokość produktu | 161 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 140 x 150 x 25 mm |
| Wydajność | |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1200 (Socket H5) LGA 1700 LGA 1151 (Socket H4) LGA 1150 (Socket H3) Gniazdo AM5 Socket AM4 LGA 1851 LGA 1155 (Socket H2) LGA 1156 (Socket H) |
| Przepływ powietrza | 140,2 m3/h |
| Prędkość obrotowa (min) | 300 RPM |
| Model | Chlodnica/wentylator |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Prędkość obrotowa (max) | 1500 RPM |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 150000 h |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 24,6 dB |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 24 miesiące