Producenci
Cieczowy chłodzenie procesora Enermax Aquafusion II 240mm ARGB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Złącze wentylatora | 8-pin |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Tworzywo płyta podstawy | Miedź |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor podświetlenia | Czerwony Niebieski Zielony |
| Moc | |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 360 W |
| Natężenie pompy | 12 V |
| Natężenie wentylatora | 12 V |
| Prąd pompy | 0,35 mA |
| Prąd wentylatora | 0,25 A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość chłodnicy | 27,4 cm |
| Wysokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 26 mm |
| Głębokość chłodnicy | 12 cm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 27,4 dB |
| Minimalna prędkość wentylatora | 500 RPM |
| Model | Chłodnica cieczy all-in-one |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 1800 RPM |
| Średni czas wytrzymałości wentylatorów (MTTF) | 100000 h |
| Typ łożyska | Ceramiczne łożysko |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Maksymalny przepływ powietrza | 71,88 ft³/min |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,08 mmH2O |
| Średni czas wytrzymałosci pompy (MTTF) | 100000 h |
Gwarancja 24 miesiące