Producenci
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter kabel optyczny 3 m Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość kabla | 3 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 287,3 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 272,11 g |
| Szerokość opakowania | 227,1 mm |
| Wysokość opakowania | 44,5 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 24 miesiące