Producenci
Cisco 7841 telefon VoIP Czarny, Srebrny 4 linii LCD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Typ montażu | Biurko / Ściana |
| Tworzywo obudowy | Polikarbonat |
| Typ produktu | Telefon IP |
| Typ słuchawki | Zestaw słuchawkowy przewodowy |
| Moc | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 868 g |
| Wysokość produktu | 28 mm |
| Szerokość produktu | 207 mm |
| Głębokość opakowania | 279,9 mm |
| Głębokość produktu | 206 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,2 kg |
| Wysokość opakowania | 71,9 mm |
| Szerokość opakowania | 234,9 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Regulacja głośności | Cyfrowy |
| Zintegrowana poczta głosowa | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 95% |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 802.1x RADIUS |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 3,5" |
| Rozdzielczość | 396 x 162 px |
| Typ ekranu | LCD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Audio | |
| Kodeki dźwiękowe | iLBC G.711a G.729A G.722 G.729B |
| Głośnik | Tak |
| Certyfikaty | |
| Bezpieczeństwo | UL 60950, CAN/CSA - C22.2, EN 60950, IEC 60950, AS/NZS 60950, GB4943 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85171800 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Funkcje telefonu | |
| Możłiwość przekazywania połączenia | Tak |
| Ilość linii | 4 linii |
| Zawieszanie połączeń | Tak |
| Połączenie oczekujące | Tak |
| Prędkość wybierania numeru | Tak |
| Nazwa i identyfikacja dzwoniącego | Tak |
| Możliwośc rozmowy konferencyjnej | Tak |
| Automatyczna sekretarka | Tak |
Gwarancja 24 miesiące