Producenci
Cisco CBS220-8T-E-2G Zarządzany L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Tak |
| Układ | 1U |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 279 mm |
| Waga produktu | 1,16 kg |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Ochrona | |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMP SNMPv2 SNMPv3 |
| Algorytmy planowania kolejki | Weighted Round Robin (WRR) |
| zabezpieczenie przed wejściem w pętlę | Tak |
| Typ uwierzytelniania | IEEE 802.1x, RADIUS |
| Funkcje DHCP | DHCP client |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Filtrowanie BPDU / Ochrona | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Przełącznik wielowarstwowy | L2 |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Emisja ciepła | 20,13 BTU/h |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Dublowanie portów | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab IEEE 802.3ad IEEE 802.3at IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.3z IEEE 802.3 IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.1x IEEE 802.1D IEEE 802.1s |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| przekierowywanie IP | Tak |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Liczba VLANs | 256 |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Obsługa 10G | Tak |
| Wydajność | |
| Wielkość pamięci flash | 64 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Protokoły | |
| Protokoły zarządzające | SNMP v1/2c/3, Telnet, TFTP, HTTP/HTTPS, SNTP |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Liczba zainstalowanych modułów SFP | 2 |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 8 |
| Przesyłanie danych | |
| Prędkość przekazywania | 14,88 Mpps |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9216 |
| Liczba kolejek | 8 |
| Wielkość tabeli adresów | 8192 wejścia |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Pamięci bufora pakietów | 4,1 MB |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 20 Gbit/s |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Nie |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Tablica adresów MAC (multicast) | 8192 wejścia |
Gwarancja 24 miesiące