Producenci
Cisco CBW145AC-E punkt dostępowy WLAN Szary Obsługa PoE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| 2,4 GHz | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac IEEE 802.11g IEEE 802.11a IEEE 802.11h IEEE 802.11b IEEE 802.11n |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Typ MIMO | Multi User MIMO |
| MIMO | Tak |
| 5 GHz | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 286 g |
| Głębokość produktu | 89 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 31,5 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 WPA WPA3 |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 4500 m |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Wydajność | |
| Taktowanie procesora | 710 MHz |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 239,6 mm |
| Głębokość opakowania | 220,6 mm |
| Wysokość opakowania | 69,8 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 702 g |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci. Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych. Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą. |
Gwarancja 12 miesięcy