Producenci
Cisco CBW150AX-E-EU punkt dostępowy WLAN 1200 Mbit/s Biały Obsługa PoE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1200 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11g IEEE 802.11ax IEEE 802.11a IEEE 802.11ac |
| Typ MIMO | Multi User MIMO |
| 2,4 GHz | Tak |
| MIMO | Tak |
| 5 GHz | Tak |
| 6 GHz | Nie |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Przeznaczenie | Sufit |
| Moc | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 330 g |
| Szerokość produktu | 150,4 mm |
| Wysokość produktu | 150,4 mm |
| Głębokość produktu | 39,9 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | EAP-GTC EAP-SIM EAP-TTLS EAP-TLS EAP-PEAP EAP-FAST WPA WPA3 WPA2 |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Wydajność | |
| Wielkość pamięci flash | 512 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Antena | |
| Typ anteny | Wewnętrzne |
Gwarancja 12 miesięcy