Producenci
Cisco Catalyst 1300 Zarządzany L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Obsługa PoE Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 220 V |
| Pobór mocy (max) | 148,12 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 43,9 mm |
| Głębokość produktu | 268,2 mm |
| Szerokość produktu | 297,4 mm |
| Waga produktu | 2,59 kg |
| Ochrona | |
| zabezpieczenie przed wejściem w pętlę | Tak |
| Wpisy IGMP | 2000 |
| Uwierzetylnianie | Uwierzytelnianie oparte na MAC, Uwierzytelnianie przez Internet |
| Typ uwierzytelniania | RADIUS |
| Funkcje DHCP | DHCP client DHCP server DHCP Option 82 |
| IGMP snooping | Tak |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Konfigurowanie ustawień lokalizacji (CLI) | Tak |
| Obsługa MIB | Y |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Przełącznik wielowarstwowy | L2 |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Emisja ciepła | 505,41 BTU/h |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Agregator połączenia | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x IEEE 802.1p IEEE 802.3ad IEEE 802.1Q IEEE 802.3ab IEEE 802.1s IEEE 802.3z IEEE 802.1D IEEE 802.3x IEEE 802.3u IEEE 802.1w |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Liczba VLANs | 4093 |
| Dublowanie portów | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Wydajność | |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1786412 h |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 446,8 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,42 kg |
| Wysokość opakowania | 95 mm |
| Szerokość opakowania | 384,8 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów SFP Combo | 2 |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 8 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Port konsoli | RJ-45/USB Type-C |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Przesyłanie danych | |
| Trasa statyczna | Tak |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Liczba tras statycznych | 990 |
| Prędkość przekazywania | 14,88 Mpps |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Pamięci bufora pakietów | 1,5 MB |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 20 Gbit/s |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 8 |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 120 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |
Gwarancja 24 miesiące