Producenci
Cisco Catalyst 1300 Zarządzany L2/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Obsługa PoE Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Przycisk reset | Tak |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 220 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 27,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 444,5 mm |
| Waga produktu | 3,53 kg |
| Szerokość produktu | 298,7 mm |
| Wysokość produktu | 43,9 mm |
| Ochrona | |
| zapobieganie atakom DoS | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| Uwierzetylnianie | Uwierzytelnianie oparte na MAC, Uwierzytelnianie przez Internet |
| Algorytmy planowania kolejki | Weighted Round Robin (WRR) |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Zasady Listy Kontroli Dostępu (ACL) | 1024 |
| Proxy IGMP | Tak |
| Typ uwierzytelniania | RADIUS, TACACS+ |
| Funkcje DHCP | DHCP server DHCP client DHCP snooping DHCP auto-config DHCP relay |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMPv3 HTTPS SSH-2 SSH SNMPv2 SNMP |
| Cechy zarządzania | |
| Konfigurowanie ustawień lokalizacji (CLI) | Tak |
| Przełącznik wielowarstwowy | L2/L3 |
| Obsługa MIB | Y |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Warunki pracy | |
| Emisja ciepła | 795,2 BTU/h |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Voice VLAN Private VLAN |
| Dublowanie portów | Tak |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5e |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Routing oparty na regułach | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Wdrożenie QinQ | Selective QinQ |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1s IEEE 802.3az IEEE 802.3at IEEE 802.1x IEEE 802.1D IEEE 802.1ab IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.3z IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.3 IEEE 802.3ae IEEE 802.3ad IEEE 802.3ab IEEE 802.3an IEEE 802.1Q |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Wydajność | |
| Typ pamięci | DDR4-SDRAM |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Wielkość pamięci flash | 512 MB |
| Taktowanie procesora | 1,4 MHz |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 698220 h |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,77 kg |
| Szerokość opakowania | 430 mm |
| Głębokość opakowania | 575,1 mm |
| Wysokość opakowania | 105,9 mm |
| Protokoły | |
| Protokół rejestracji GARP VLAN (GVRP) | Tak |
| Funkcje IPv4 i IPv6 | IPv6 SSH IPv6 TFTP IPv6 Telnet IPv6 SNMP ICMPv6 |
| Porty i interfejsy | |
| Port konsoli | RJ-45/USB Type-C |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Ilość slotów Modułu SFP | 4 |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 24 |
| Przesyłanie danych | |
| Trasa statyczna | Tak |
| Pamięci bufora pakietów | 1,5 MB |
| Liczba kolejek | 8 |
| Liczba tras statycznych | 990 |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 56 Gbit/s |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 24 |
| Obsługa PoE | Tak |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 195 W |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |
Gwarancja 12 miesięcy