Producenci
Cisco Catalyst 1300 Zarządzany L2/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Obsługa PoE Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 220 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy | 40,9 W |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 444,5 mm |
| Waga produktu | 4,6 kg |
| Wysokość produktu | 43,9 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Ochrona | |
| Proxy IGMP | Tak |
| Algorytmy planowania kolejki | Weighted Round Robin (WRR) |
| Funkcje DHCP | DHCP client DHCP snooping DHCP auto-config DHCP relay DHCP server |
| Zasady Listy Kontroli Dostępu (ACL) | 1024 |
| Uwierzetylnianie | Uwierzytelnianie oparte na MAC, Uwierzytelnianie przez Internet |
| Typ uwierzytelniania | RADIUS, TACACS+ |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMPv2 HTTPS SSH-2 SNMPv3 SSH SNMP |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| zapobieganie atakom DoS | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Obsługa MIB | Y |
| Przełącznik wielowarstwowy | L2/L3 |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Konfigurowanie ustawień lokalizacji (CLI) | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 70 °C |
| Emisja ciepła | 1548,8 BTU/h |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5e |
| Routing oparty na regułach | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 IEEE 802.3ad IEEE 802.3z IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.3ae IEEE 802.1Q IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.1D IEEE 802.1ab IEEE 802.3az IEEE 802.3at IEEE 802.3ab IEEE 802.3an IEEE 802.1s IEEE 802.1x |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Private VLAN Voice VLAN |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Wdrożenie QinQ | Selective QinQ |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Wydajność | |
| Taktowanie procesora | 1,4 MHz |
| Typ pamięci | DDR4-SDRAM |
| Poziom hałasu | 34,8 dB |
| Wielkość pamięci flash | 512 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 698220 h |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,18 kg |
| Wysokość opakowania | 108 mm |
| Głębokość opakowania | 575,1 mm |
| Szerokość opakowania | 512,1 mm |
| Protokoły | |
| Protokół rejestracji GARP VLAN (GVRP) | Tak |
| Funkcje IPv4 i IPv6 | IPv6 SNMP ICMPv6 IPv6 SSH IPv6 Telnet IPv6 TFTP |
| Porty i interfejsy | |
| Port konsoli | RJ-45/USB Type-C |
| Ilość slotów Modułu SFP | 4 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 24 |
| Przesyłanie danych | |
| Trasa statyczna | Tak |
| Liczba kolejek | 8 |
| Liczba tras statycznych | 990 |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Pamięci bufora pakietów | 1,5 MB |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 128 Gbit/s |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 375 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 24 |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |
Gwarancja 24 miesiące