Producenci
Cisco Catalyst 1300 Zarządzany L2/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Obsługa PoE Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Przycisk reset | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 220 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Pobór mocy | 37,2 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,6 kg |
| Głębokość produktu | 444,5 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Wysokość produktu | 43,9 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMPv2 SSH HTTPS SNMPv3 SSH-2 SNMP |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| Zasady Listy Kontroli Dostępu (ACL) | 1024 |
| Uwierzetylnianie | Uwierzytelnianie oparte na MAC, Uwierzytelnianie przez Internet |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Proxy IGMP | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP relay DHCP auto-config DHCP server DHCP snooping DHCP client |
| Typ uwierzytelniania | RADIUS, TACACS+ |
| Algorytmy planowania kolejki | Weighted Round Robin (WRR) |
| zapobieganie atakom DoS | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przełącznik wielowarstwowy | L2/L3 |
| Obsługa MIB | Y |
| Konfigurowanie ustawień lokalizacji (CLI) | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 70 °C |
| Emisja ciepła | 1542,3 BTU/h |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3z IEEE 802.1D IEEE 802.1ab IEEE 802.3ab IEEE 802.3an IEEE 802.1x IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.3ad IEEE 802.1s IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.3az IEEE 802.3at IEEE 802.3 IEEE 802.3ae IEEE 802.1Q |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5e |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Voice VLAN Private VLAN |
| Routing oparty na regułach | Tak |
| Wdrożenie QinQ | Selective QinQ |
| Wydajność | |
| Taktowanie procesora | 1,4 MHz |
| Poziom hałasu | 34,8 dB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Typ pamięci | DDR4-SDRAM |
| Wielkość pamięci flash | 512 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 698220 h |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 575,1 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,12 kg |
| Szerokość opakowania | 512,1 mm |
| Wysokość opakowania | 108 mm |
| Protokoły | |
| Protokół rejestracji GARP VLAN (GVRP) | Tak |
| Funkcje IPv4 i IPv6 | ICMPv6 IPv6 TFTP IPv6 Telnet IPv6 SSH IPv6 SNMP |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 24 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Port konsoli | RJ-45/USB Type-C |
| Ilość slotów Modułu SFP | 4 |
| Przesyłanie danych | |
| Trasa statyczna | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 56 Gbit/s |
| Liczba kolejek | 8 |
| Pamięci bufora pakietów | 1,5 MB |
| Liczba tras statycznych | 990 |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 370 W |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 24 |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy ani nie próbuj naprawiać samodzielnie. Upewnij się, że urządzenie jest odpowiednio wentylowane podczas działania. Produkt nie nadaje się do wyrzucenia do zwykłego śmietnika. Przekaż zużyty sprzęt elektroniczny do punktu utylizacji zgodnie z lokalnymi przepisami. |
Gwarancja 24 miesiące