Producenci
Cisco Catalyst 1300 Zarządzany L2/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Obsługa PoE Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor produktu | Szary |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy | 43,93 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 220 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 43,9 mm |
| Waga produktu | 5,43 kg |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Głębokość produktu | 444,5 mm |
| Ochrona | |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMP HTTPS SNMPv2 SNMPv3 SSH-2 SSH |
| Funkcje DHCP | DHCP server DHCP auto-config DHCP client DHCP snooping DHCP relay |
| Typ uwierzytelniania | RADIUS, TACACS+ |
| IGMP snooping | Tak |
| Zasady Listy Kontroli Dostępu (ACL) | 1024 |
| Uwierzetylnianie | Uwierzytelnianie oparte na MAC, Uwierzytelnianie przez Internet |
| Algorytmy planowania kolejki | Weighted Round Robin (WRR) |
| Proxy IGMP | Tak |
| zapobieganie atakom DoS | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Konfigurowanie ustawień lokalizacji (CLI) | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Przełącznik wielowarstwowy | L2/L3 |
| Obsługa MIB | Y |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 50 °C |
| Emisja ciepła | 1542,3 BTU/h |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab IEEE 802.3an IEEE 802.3ae IEEE 802.3 IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.3ad IEEE 802.1D IEEE 802.1ab IEEE 802.3z IEEE 802.1s IEEE 802.1Q IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.3az IEEE 802.3at IEEE 802.1x |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5e |
| Routing oparty na regułach | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Voice VLAN Private VLAN |
| Dublowanie portów | Tak |
| Wdrożenie QinQ | Selective QinQ |
| Wydajność | |
| Wielkość pamięci flash | 512 MB |
| Taktowanie procesora | 1,4 MHz |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 856329 h |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Poziom hałasu | 37,3 dB |
| Typ pamięci | DDR4-SDRAM |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 571,8 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,01 kg |
| Szerokość opakowania | 480,8 mm |
| Wysokość opakowania | 95 mm |
| Protokoły | |
| Protokół rejestracji GARP VLAN (GVRP) | Tak |
| Funkcje IPv4 i IPv6 | IPv6 TFTP IPv6 SNMP IPv6 SSH IPv6 Telnet ICMPv6 |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 48 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Port konsoli | RJ-45/USB Type-C |
| Liczba portów SFP Combo | 4 |
| Przesyłanie danych | |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 104 Gbit/s |
| Liczba kolejek | 8 |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Liczba tras statycznych | 990 |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Trasa statyczna | Tak |
| Pamięci bufora pakietów | 3 MB |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 375 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 48 |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt nie nadaje się do wyrzucenia do zwykłego śmietnika. Przekaż zużyty sprzęt elektroniczny do punktu utylizacji zgodnie z lokalnymi przepisami. Upewnij się, że urządzenie jest odpowiednio wentylowane podczas działania. Nie otwieraj obudowy ani nie próbuj naprawiać samodzielnie. |
Gwarancja 24 miesiące