Producenci
Cisco Catalyst 1300 Zarządzany L2/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Obsługa PoE Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 220 V |
| Pobór mocy | 31,8 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 43,9 mm |
| Głębokość produktu | 444,5 mm |
| Szerokość produktu | 298,7 mm |
| Waga produktu | 3,68 kg |
| Ochrona | |
| Funkcje DHCP | DHCP client DHCP server DHCP auto-config DHCP snooping DHCP relay |
| IGMP snooping | Tak |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Proxy IGMP | Tak |
| Typ uwierzytelniania | RADIUS, TACACS+ |
| zapobieganie atakom DoS | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Zasady Listy Kontroli Dostępu (ACL) | 1024 |
| Algorytmy planowania kolejki | Weighted Round Robin (WRR) |
| Uwierzetylnianie | Uwierzytelnianie oparte na MAC, Uwierzytelnianie przez Internet |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMPv3 HTTPS SSH SNMP SSH-2 SNMPv2 |
| Cechy zarządzania | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Konfigurowanie ustawień lokalizacji (CLI) | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Obsługa MIB | Y |
| Przełącznik wielowarstwowy | L2/L3 |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 50 °C |
| Emisja ciepła | 804,1 BTU/h |
| Sieć | |
| Wdrożenie QinQ | Selective QinQ |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Routing oparty na regułach | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3az IEEE 802.3at IEEE 802.1x IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.3ae IEEE 802.1s IEEE 802.3z IEEE 802.3ab IEEE 802.3an IEEE 802.3 IEEE 802.3ad IEEE 802.1Q IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.1D IEEE 802.1ab |
| Agregator połączenia | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Voice VLAN Private VLAN |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5e |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Wydajność | |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 698220 h |
| Typ pamięci | DDR4-SDRAM |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 512 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Taktowanie procesora | 1,4 MHz |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 430 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,99 kg |
| Wysokość opakowania | 105,9 mm |
| Głębokość opakowania | 575,1 mm |
| Protokoły | |
| Funkcje IPv4 i IPv6 | ICMPv6 IPv6 SNMP IPv6 TFTP IPv6 Telnet IPv6 SSH |
| Protokół rejestracji GARP VLAN (GVRP) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 24 |
| Port konsoli | RJ-45/USB Type-C |
| Ilość slotów Modułu SFP+ | 4 |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Przesyłanie danych | |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Pamięci bufora pakietów | 1,5 MB |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 128 Gbit/s |
| Trasa statyczna | Tak |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Liczba tras statycznych | 990 |
| Liczba kolejek | 8 |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 195 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 24 |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |
Gwarancja 24 miesiące