Producenci
Cisco Catalyst C1300-12XT-2X łącza sieciowe Zarządzany L2/L3 Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Przycisk reset | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 220 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Głębokość produktu | 268 mm |
| Waga produktu | 2,64 kg |
| Ochrona | |
| zapobieganie atakom DoS | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Uwierzetylnianie | Uwierzytelnianie oparte na MAC, Uwierzytelnianie przez Internet |
| Algorytmy planowania kolejki | Weighted Round Robin (WRR) |
| Typ uwierzytelniania | RADIUS, TACACS+ |
| Proxy IGMP | Tak |
| Zasady Listy Kontroli Dostępu (ACL) | 1024 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | HTTPS SSH SSH-2 SNMP SNMPv2 SNMPv3 |
| Funkcje DHCP | DHCP relay DHCP client DHCP auto-config DHCP server DHCP snooping |
| IGMP snooping | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warstwa przełącznika | L2/L3 |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Obsługa MIB | Y |
| Konfigurowanie ustawień lokalizacji (CLI) | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x IEEE 802.3ae IEEE 802.3z IEEE 802.1Q IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.1D IEEE 802.1ab IEEE 802.1s IEEE 802.3 IEEE 802.3ab IEEE 802.3an IEEE 802.3ad IEEE 802.3az IEEE 802.3at IEEE 802.3af IEEE 802.3x |
| Wdrożenie QinQ | Selective QinQ |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Voice VLAN Private VLAN |
| Agregator połączenia | Tak |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5e |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Routing oparty na regułach | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Wydajność | |
| Taktowanie procesora | 1,4 MHz |
| Typ pamięci | DDR4-SDRAM |
| Wielkość pamięci flash | 512 MB |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 402,3 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,49 kg |
| Wysokość opakowania | 103,7 mm |
| Szerokość opakowania | 355,9 mm |
| Protokoły | |
| Protokół rejestracji GARP VLAN (GVRP) | Tak |
| Funkcje IPv4 i IPv6 | IPv6 Telnet IPv6 SNMP IPv6 TFTP IPv6 SSH ICMPv6 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów 10G Ethernet (miedź) | 12 |
| Ilość slotów Modułu SFP+ | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Przesyłanie danych | |
| Liczba kolejek | 8 |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Trasa statyczna | Tak |
| Liczba tras statycznych | 990 |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Pamięci bufora pakietów | 3 MB |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 280 Gbit/s |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |
Gwarancja 24 miesiące