Producenci
Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP konwerter sieciowy 850 nm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 56,5 mm |
| Waga produktu | 20 g |
| Wysokość produktu | 8,5 mm |
| Głębokość produktu | 13,4 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Wydajność | |
| Maksymalny dystans transferu | 550 m |
| Długość fali | 850 nm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 127 mm |
| Szerokość opakowania | 81,3 mm |
| Wysokość opakowania | 25,4 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 50 g |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Pozostałe funkcje | |
| Rodzaj światłowodu | MMF |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące