Producenci
Cisco IE-1000-8P2S-LM łącza sieciowe Zarządzany Gigabit Ethernet (10/100/1000) Obsługa PoE Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Bezpieczeństwo | UL/CSA 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, NOM - NOM-019-SCF1, UL/CSA/IEC/EN 61010-2-201, CE |
| Stopień ochrony IP | IP30 |
| Montaż DIN na szynie | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 205,2 W |
| Napięcie | 48 - 54 V |
| Pobór mocy | 10,6 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 127 mm |
| Głębokość produktu | 134 mm |
| Waga produktu | 840 g |
| Szerokość produktu | 45,7 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSH SNMP |
| Statyczna ochrona portu | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP server DHCP snooping |
| IGMP snooping | Tak |
| Filtrowanie BPDU / Ochrona | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.3z IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.1Q IEEE 802.1s IEEE 802.3ad IEEE 802.1p IEEE 802.3ab IEEE 802.1D IEEE 802.1ab IEEE 802.3at IEEE 802.3 |
| Dublowanie portów | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 1000BASE-T 10BASE-T 100BASE-TX |
| Obsługa 10G | Nie |
| Pełny dupleks | Tak |
| Wydajność | |
| Wielkość pamięci flash | 160 MB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 374052 h |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Typ pamięci | DDR2-SDRAM |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 8 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Złącze światłowodowe | SFP |
| Ilość slotów Modułu SFP | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 25,5 W |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 8 |
| Światłowód | |
| Odległość transmisji (maksymalna) | 80 km |
| Technologia okablowania Fiber Ethernet | 1000BASE-X |
Gwarancja 24 miesiące