Producenci
Cisco SFP-10G-SR-S= moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Obsługa podłączania podczas pracy | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 8,5 mm |
| Głębokość produktu | 56,5 mm |
| Szerokość produktu | 13,4 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 85 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Wydajność | |
| Technologia okablowania | 10Gbase-SR |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 IEEE 802.3ab IEEE 802.3ae IEEE 802.3u |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Typ interfejsu | SFP+ |
| Typ transceivera SFP | Swiatłowód |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Transmisja dwukierunkowa duplex | Pełny |
| Standard karty sieciowej SFP | SR |
| Długość fali | 850 nm |
| Złącze światłowodowe | LC PC |
| Wsparcie dla Multi-mode fiber (MMF) | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 158,8 mm |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Wysokość opakowania | 44,5 mm |
| Szerokość opakowania | 143 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 90,7 g |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85369010 |
Gwarancja 24 miesiące