Producenci
Cisco SFP-10G-SR= konwerter sieciowy 850 nm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 13,4 mm |
| Głębokość produktu | 56,5 mm |
| Wysokość produktu | 8,5 mm |
| Waga produktu | 75 g |
| Cechy zarządzania | |
| Hot-swap | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Wydajność | |
| Długość fali | 850 nm |
| Maksymalny dystans transferu | 300 m |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 158,8 mm |
| Wysokość opakowania | 44,5 mm |
| Szerokość opakowania | 143 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 90,7 g |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Pozostałe funkcje | |
| Złącze(a) | LC/PC |
| Interfejs | SFP |
| Rodzaj światłowodu | MMF |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą i wilgocią. Produkt nie jest przeznaczony do demontażu przez osoby nieuprawnione. Produkt należy przechowywać w suchym i dobrze wentylowanym miejscu. |
Gwarancja 24 miesiące