Producenci
Cisco SFP-25G-SR-S= moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 25000 Mbit/s SFP28 850 nm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Moc | |
| Pobór mocy | 1,2 W |
| Wydajność | |
| moc Rx (minimalna) | -10,3 dBmW |
| moc Rx (maksymalna) | 2,4 dBmW |
| Typ transceivera SFP | Swiatłowód |
| Maksymalny dystans transferu | 100 m |
| moc Tx (maksymalna) | 2,4 dBmW |
| Typ interfejsu | SFP28 |
| Długość fali | 850 nm |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 25000 Mbit/s |
| Wsparcie dla Multi-mode fiber (MMF) | Tak |
| moc Tx (minimalna) | -8,4 dBmW |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 143 mm |
| Głębokość opakowania | 158,8 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 90,7 g |
| Wysokość opakowania | 44,5 mm |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące