Producenci
Ciśnieniomierz i monitor EKG Omron Complete 2w1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ kontroli | Przyciski |
| Zastosowane technologie | Wykrywanie AFib Dostęp do aplikacji mobilnej Wykrywanie nieregularnego bicia serca Wykrywanie ruchu ciała Funkcja uśredniania Technologia Intellisense Czujnik prawidłowego założenia mankietu Bluetooth |
| Rozmiar mankietu | 22 - 42 cm |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Funkcja pamięci | Tak |
| Pomiar tętna | Tak |
| Przebadane klinicznie | Tak |
| Rozkurczowe ciśnienie kwi | Tak |
| Skurczowe ciśnienie krwi | Tak |
| Średnie ciśnienie tętnicze | Tak |
| Model | Automatyczny |
| Przeznaczenie | Przedramię |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Monitorowanie EKG | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 98 mm |
| Głębokość produktu | 123 mm |
| Szerokość produktu | 232 mm |
| Waga produktu | 550 g |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość zestawu | Etui 4x baterie AA Instrukcja obsługi x 1 Mankiet Easy 22 – 42 cm Ciśnieniomierz i monitor EKG 2 w 1 |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie próbuj samodzielnie naprawiać urządzenia, skontaktuj się z autoryzowanym serwisem. Produkt przechowywać w suchym miejscu, z dala od wilgoci i ekstremalnych temperatur. Produkt powinien być używany zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć błędnych odczytów. |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy