Producenci
Ciśnieniomierz nadgarstkowy Beurer BC 32
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Skurczowe ciśnienie krwi | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Rozkurczowe ciśnienie kwi | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Rejestry pamięci | 2 |
| Jednostka miary | mmHg |
| Model | Automatyczny |
| Średnie ciśnienie tętnicze | Tak |
| Przeznaczenie | Nadgarstek |
| Rozmiar mankietu | 13,5 - 19,5 cm |
| Pomiar tętna | Tak |
| Wyświetlacz zegara/daty | Tak |
| Liczba użytkowników | 2 użyt. |
| Wykrywanie arytmii | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Moc | |
| Liczba baterii | 2 |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Rodzaj baterii | AAA |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 101 g |
| Szerokość produktu | 69 mm |
| Głębokość produktu | 72 mm |
| Wysokość produktu | 29,2 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Zawartość opakowania | |
| Walizka | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LCD |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy