Producenci
Ciśnieniomierz nadgarstkowy Beurer BC 54 BT
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja pamięci | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wyświetlacz zegara/daty | Tak |
| Funkcja mówienia | Nie |
| Rozkurczowe ciśnienie kwi | Tak |
| Pomiar tętna | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wykrywanie arytmii | Tak |
| Gniazda pamięci | 2 |
| Skurczowe ciśnienie krwi | Tak |
| Model | Automatyczny |
| Rozmiar mankietu | 13,5 - 21,5 cm |
| Przeznaczenie | Nadgarstek |
| Średnie ciśnienie tętnicze | Tak |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Liczba baterii | 2 |
| Rodzaj baterii | AAA |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 68 mm |
| Waga produktu | 220 g |
| Szerokość produktu | 69 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 96 mm |
| Głębokość opakowania | 124 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 381,8 g |
| Wysokość opakowania | 109 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Walizka | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Tak |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy