Producenci
Ciśnieniomierz nadgarstkowy Medisana BW 320
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Zakres pomiaru ciśnienia | 30 - 280 mmHg |
| Dokładność ciśnienia | 6 mmHg |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Biały Szary |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Przeznaczenie | Nadgarstek |
| Liczba użytkowników | 2 użyt. |
| Zakres pomiaru tętna | 40 - 280 |
| Pomiar tętna | Tak |
| Wyświetlacz zegara/daty | Tak |
| Wykrywanie arytmii | Tak |
| Model | Automatyczny |
| Funkcja pamięci | Tak |
| Rozkurczowe ciśnienie kwi | Tak |
| Sposób mierzenia | Oscylometryczny |
| Klasyfikacja wartości wg Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) | Tak |
| Jednostka miary | mmHg |
| Skurczowe ciśnienie krwi | Tak |
| Rejestry pamięci | 240 |
| Moc | |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 117 g |
| Głębokość produktu | 75 mm |
| Wysokość produktu | 29 mm |
| Szerokość produktu | 64 mm |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LCD |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy