Producenci
Ciśnieniomierz nadgarstkowy Omron RS2 HEM-6161-E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Automatyczny |
| Kolor produktu | Biały |
| Pomiar tętna | Tak |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Funkcja pamięci | Tak |
| Liczba użytkowników | 1 użyt. |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Rozkurczowe ciśnienie kwi | Tak |
| Rejestry pamięci | 30 |
| Wskaźnik spoczynkowy | Tak |
| Gniazda pamięci | 30 |
| Przeznaczenie | Przedramię |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Waga produktu | 396 g |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 95 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 486 g |
| Wysokość opakowania | 270 mm |
| Szerokość opakowania | 190 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 115 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Dane logistyczne | |
| Kod towaru | 90189010 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie próbuj samodzielnie naprawiać urządzenia, skontaktuj się z autoryzowanym serwisem. Produkt przechowywać w suchym miejscu, z dala od wilgoci i ekstremalnych temperatur. Produkt powinien być używany zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć błędnych odczytów. |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy